Eufy Solocam S40 Doos IP-beveiligingscamera Binnen & buiten
Eufy SoloCam S40 Beveiligingscamera | 2048 x 1080 Pixels | Geschikt voor Binnen- en Buitengebruik | Muurmontage
Uitverkocht
€ 219,99
Uitverkocht
Eufy Solocam S40 Doos IP-beveiligingscamera Binnen & buiten
Design |
|
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
Multimedia |
|
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
Overig |
|
| Fabrikant | OEM |
| MPN | T81243W1 |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Ondersteuning voor plaatsing | Binnen/buiten |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Lichtstroom | 600 lm |
| Kleurtemperatuur | 6000 K |
| Vormfactor | Doos |
| Montagewijze | Muur |
| LED-indicatoren | Bezig met opladen, Status |
| Veiligheidsfunties | Waterbestendig |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP67 |
| Weerbestendig | Ja |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Vaste focus | Ja |
| Nachtvisie | Ja |
| Nachtkijker afstand | 8 m |
| LED-type | IR |
| Maximum resolutie | 2048 x 1080 Pixels |
| Videostreaming | Ja |
| Aanpassing van de afbeeldingskwaliteit | Contrast, Verzadiging, Scherpte |
| Smart IR | Ja |
| Audiosysteem | 2-weg |
| Audio detectie | Ja |
| Wifi | Ja |
| Ingebouwde HDD | Nee |
| Flash memory | 8192 MB |
| Ingebouwde sirene | Ja |
| Geluidsniveau sirene | 90 dB |
| Type waarschuwingsnotificatie | Tekstwaarschuwingsbericht |
| Type stroombron | Batterij/Accu, zonne-energie |
| Stand-by-tijd | 120 dag(en) |
| Aantal cameras | 1 |
| Montage gereedschap | Ja |
| Montagebeugels meegeleverd | Ja |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Inclusief batterij | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Merk | OEM |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen