ACT AC1502 basisstation voor opslagstations USB 3.2 Gen 2 (3
ACT AC1502 | Dual M.2 NVMe/PCIe SSD Docking Clone Station | USB-C 3.2 Gen2 (10 Gbps)
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
€ 72,99
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
ACT AC1502 basisstation voor opslagstations USB 3.2 Gen 2 (3
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 185 mm |
| Diepte verpakking | 56 mm |
| Type verpakking | Doos |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 77 mm |
| Diepte | 77 mm |
| Hoogte | 18 mm |
| Gewicht verpakking | 332 g |
| Hoogte verpakking | 133 mm |
Inhoud van verpakking |
|
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-C |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Overig |
|
| Fabrikant | ACT |
| MPN | AC1502 |
| Opslagmedia-type | SSD |
| Opslag schijf-interface | M.2 |
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | M.2 |
| Aantal storage drives ondersteund | 2 |
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Aantal USB 3.2-poorten (3.1 Gen 2) | 1 |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| Backup-functie | Ja |
| TRIM support | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| UASP-ondersteuning | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Merk | ACT |
| EAN | 8716065527216 |
| GTIN | 8716065527216 |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen