APC Back-UPS BX1600MI Noodstroomvoeding – 1600VA, 6x C13, US
APC Back-UPS BX1600MI | 1600 VA / 900 W | 6x IEC C13 Stopcontacten | AVR Spanningsregeling | LED-Statusindicator | Robuuste Tower UPS
Uitverkocht
€ 231,99
Uitverkocht
APC Back-UPS BX1600MI Noodstroomvoeding – 1600VA, 6x C13, US
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 390 mm |
| Diepte verpakking | 140 mm |
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -15 – 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 – 95 procent |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 390 mm |
| Gewicht | 10,3 kg |
| Hoogte | 190 mm |
| Gewicht verpakking | 1,13 kg |
| Hoogte, in bedrijf | 0 – 3000 m |
| Hoogte verpakking | 190 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85078000 |
Inhoud van verpakking |
|
| Meegeleverde kabels | Stroomingangskabel |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Beeldscherm |
|
| Responstijd | 6 ms |
Certificaten |
|
| Certificering | CB Meet EN62040-1 / CE / IEC-62040-1 / IEC-62040-2 |
Overig |
|
| Fabrikant | APC |
| MPN | BX1600MI |
| UPS-topologie | Line-interactive |
| Output power capacity | 1,6 kVA |
| Uitgangsvermogen | 900 W |
| Golfvorm | Sinus |
| Ingang operation voltage (min) | 140 V, 300 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Uitgang operation voltage (min) | 230 V |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Uitgangsfrequentieregeling | 0.5 Hz |
| Uitgangsspanningsregeling | 10 procent |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Ja |
| Surge energy rating | 273 J |
| Input vermogensfactor | 0,56 |
| Geluidsniveau | 40 dB |
| Geluidsalarm(en) | Ja |
| Hoorbare alarmstanden | Alarm bij laag batterijniveau |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| Stekker | C13 stekker |
| Aantal AC uitgangen | 6 AC-uitgang(en) |
| USB-poort | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| USB-poorttype | USB Type-B |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Batterij capaciteit | 7 Ah |
| Accu/Batterij voltage | 24 V |
| Typische backup tijd op volledige lading | 1 min |
| Typische backup tijd op halve lading | 6,5 min |
| Acculevensduur (max) | 2 jaar |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 8 uur |
| Vormfactor | Compact |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Ingebouwde ventilator | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP20 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Merk | APC |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen