Neomounts by Newstar monitor bureausteun
Neomounts by Newstar | Monitor Bureausteun | Verstelbaar
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
€ 50,99
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
Neomounts by Newstar monitor bureausteun
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 180 mm |
| Diepte verpakking | 120 mm |
Gewicht & Omvang |
|
| Diepte | 40 mm |
| Gewicht | 3,32 kg |
| Hoogte | 548 mm |
| Gewicht verpakking | 3,8 kg |
| Hoogte verpakking | 489 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7326909890, HS7326909890 |
Ergonomie |
|
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Bereik kantelhoek | 0 – 90° |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Overig |
|
| Fabrikant | Newstar |
| MPN | FPMA-D550BLACK |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Maximale gewichtscapaciteit | 8 kg |
| Montagewijze | Bureau |
| Maximale schermgrootte | 81,3 cm (32") |
| Minimale schermgrootte | 25,4 cm (10") |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Draaihoek | 180°, 360° |
| Hoogte verstelbaarheidsbereik | 0 – 440 mm |
| Verstelbare diepte | Ja |
| Afstand tot de muur (min) | 4 cm |
| Land van herkomst | China |
| Netto gewicht kartonnen doos | 2,8 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 15,2 kg, 260 mm, 375 mm, 505 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 4 stuk(s) |
| Producten per pallet (EU) | 96 stuk(s) |
| Merk | Newstar |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen