Philips Hue Motion Sensor v2
Philips Hue Motion Sensor v2 | Bewegingssensor | Draadloos | Zigbee & Bluetooth | Compatibel met Hue Bridge
Uitverkocht
€ 44,99
Uitverkocht
Philips Hue Motion Sensor v2
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 72 mm |
| Diepte verpakking | 55 mm |
| Type verpakking | Doos |
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 55 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Gewicht | 65 g |
| Hoogte | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 130 g |
| Hoogte verpakking | 174 mm |
Design |
|
| Kleur van het product | Wit |
Overig |
|
| Fabrikant | Philips |
| MPN | 929003067501 |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Draadloze technologie | ZigBee |
| Montagewijze | Vrijstaand |
| Ondersteuning voor plaatsing | Binnen |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Werkt met Amazon Alexa | Ja |
| Werkt met de Google Assistent | Ja |
| Software kan worden geüpgraded | Ja |
| Hue-dimmerschakelaar levensduur batterij (min) | 2 jaar |
| HUE-dimmerschakelaar International Protection (IP) codering | IP42 |
| Draagbaar | Ja |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android 10, Android 11.0, Android 12.0, iOS 14, iOS 14.5, iOS 15 |
| Stroombron | Batterij/Accu |
| Type batterij | AAA |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 2 |
| Sensorbreedte | 5,5 cm |
| Sensordiepte | 2 cm |
| Sensorhoogte | 5,5 cm |
| Nettogewicht | 65 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Netto gewicht pakket | 80 g |
| Bruto gewicht pakket | 130 g |
| HUE-dimmerschakelaar batterij inbegrepen | Ja |
| HUE-dimmerschakelaar type batterij | AAA |
| Aantal batterijen ondersteund voor hue-dimschakelaar | 2 |
| 12 NC logistieke code(s) | 929003067501 |
| Land van herkomst | China |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Accessoires aantal (max) | 12 |
| Merk | Philips |
| EAN | 8719514342125 |
| GTIN | 8719514342125 |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen