Jabra Evolve 65 Headset Bedraad en draadloos Hoofdband Oproe
Jabra Evolve 65 | Draadloze On-Ear Stereo Headset | Bluetooth | Oplaadstation | Zwart
Uitverkocht
€ 295,99
Uitverkocht
Jabra Evolve 65 Headset Bedraad en draadloos Hoofdband Oproe
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 96 mm |
| Diepte verpakking | 185 mm |
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 – 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -5 – 45 °C |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 18,6 mm |
| Diepte | 60,5 mm |
| Gewicht | 310 g |
| Hoogte | 157 mm |
| Hoogte verpakking | 212 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85183000 |
Inhoud van verpakking |
|
| Meegeleverde kabels | USB |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Overig |
|
| Fabrikant | Jabra |
| MPN | 6599-833-399 |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Headset type | Stereofonisch |
| Bedieningstoetsen | Volume +, Volume – |
| Volumeregeling | Knop |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Gehoorbeschermingstechnologieën | Jabra PeakStop, Jabra Safetone G616 |
| Muziek afspelen | Ja |
| Aantal opgeslagen gekoppelde apparaten | 8 |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 2 |
| HD-stem | Ja |
| Automatisch verbinden | Ja |
| Verstelbare hoofdband | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| USB-aansluiting | Ja |
| USB-connector | Micro-USB |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-profielen | A2DP |
| Bluetooth-versie | 4.0 |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Frequentierespons (muziekmodus) | 20 – 20000 Hz |
| Aansluitbereik | 30 m |
| Maximum input vermogen | 10 mW |
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 – 20000 Hz |
| Gevoeligheid koptelefoon | 93,6 dB |
| Diameter van de luidspreker | 2,8 cm |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Ruisonderdrukkingstype | Passief |
| Microfoontype | Boom |
| Frequentie microfoon | 100 – 10000 Hz |
| Gevoeligheid microfoon | -17 dB |
| Microphone direction type | Unidirectioneel |
| Aantal microfoons | 1 |
| Ruisonderdrukking microfoon | Ja |
| Microfoon mute | Ja |
| Basisstation kleur | Zwart |
| Accu gestuurd | Ja |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 500 mAh |
| Continue audio-afspeeltijd | 11, 12 |
| Oplaadbare batterij | Ja |
| Gesprekstijd | 12 uur |
| Batterij-oplaadindicatie | Ja |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 2 uur |
| Accu/Batterij voltage | 5 V |
| Oplaadbron | USB |
| Standby tijd | 360 uur |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Oplaadhouder | Ja |
| Oplaadstation | Ja |
| Type oplaadstation/opbergdoos | Bedraad |
| Snelstartgids | Ja |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Garantiekaart | Ja |
| Veiligheidsblad | Ja |
| Opbergetui | Ja |
| Oorkussenmateriaal | Kunstleer |
| Oordopjesmateriaal | Schuim |
| Hoofdbandkussen | Ja |
| Gesproken begeleiding | Ja |
| Gespreksbeheer | Y |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Equalizer-instellingen | Ja |
| Digital Signal Processing (DSP) | Ja |
| Merk | Jabra |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen