ACT AC3910 DisplayPort kabel 2 m Zwart
ACT AC3910 | DisplayPort 1.4 Kabel | 2,0m | Zwart
Beschikbaarheid: Op voorraad
€ 11,99
Beschikbaarheid: Op voorraad
ACT AC3910 DisplayPort kabel 2 m Zwart
Logistieke gegevens |
|
|---|---|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
Poorten & Interfaces |
|
| DisplayPort versie | 1.4 |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Beeldscherm |
|
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Ondersteunde grafische resoluties | 3840 x 2160, 7680 x 4320 |
| Ondersteunde video-modi | 2160p, 4320p |
Overig |
|
| Fabrikant | ACT |
| MPN | AC3910 |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| HDCP | Ja |
| Snoerlengte | 2 m |
| Aansluiting 1 | DisplayPort |
| Aansluiting 2 | DisplayPort |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Inklikkende connectoren | Ja |
| Kabel materiaal | Vertind koper |
| Magnetisch afgeschermd | Ja |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar-folie |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| AWG draad omvang | 28 |
| Overdrachtssnelheid | 32,4 Gbit/s |
| Diameter van de kabel | 7,3 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Merk | ACT |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen