StarTech.com Draagbare laptopstandaard verstelbaar
StarTech.com | Verstelbare draagbare laptopstandaard | Compact & lichtgewicht
Uitverkocht
€ 28,99
Uitverkocht
StarTech.com Draagbare laptopstandaard verstelbaar
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 21 mm |
| Diepte verpakking | 298 mm |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 287 mm |
| Diepte | 210 mm |
| Gewicht | 37,2 g |
| Hoogte | 11 mm |
| Gewicht verpakking | 470 g |
| Hoogte verpakking | 221 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
Ergonomie |
|
| Bereik kantelhoek | 15 – 39° |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Certificaten |
|
| Certificering | TAA, REACH, CE |
Overig |
|
| Fabrikant | OEM |
| MPN | LTRISERP |
| Type product | Laptopstandaard |
| Materiaal | Kunststof |
| Minimale notebook-schermgrootte compatibiliteit | 22,9 cm (9") |
| Maximale notebook-schermgrootte compatibiliteit | 33 cm (13") |
| Verstelbaar | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Merk | OEM |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen