APC Back-UPS 500VA noodstroomvoeding 4x C13 uitgang, USB
APC Back-UPS BK500EI | 500 VA | 4x IEC C13 Stopcontacten | AVR Spanningstabilisatie | Bescherming tegen Stroomstoringen
Uitverkocht
€ 175,99
Uitverkocht
APC Back-UPS 500VA noodstroomvoeding 4x C13 uitgang, USB
Duurzaamheid |
|
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, Green Premium |
Verpakking |
|
| Breedte verpakking | 241 mm |
| Diepte verpakking | 368 mm |
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -15 – 45 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 – 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 – 95 procent |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 91 mm |
| Diepte | 28,4 mm |
| Gewicht | 6,32 kg |
| Hoogte | 165 mm |
| Gewicht verpakking | 7,05 kg |
| Hoogte bij opslag | 0 – 15000 m |
| Hoogte, in bedrijf | 0 – 3000 m |
| Hoogte verpakking | 178 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85078000 |
Inhoud van verpakking |
|
| Meegeleverde kabels | Telefoon (RJ-11), USB-kabel |
| Meegeleverde software | PowerChute Personal Edition |
Design |
|
| Kleur van het product | Beige |
Certificaten |
|
| Certificering | C-tick, CE, EN 50091-1, EN 50091-2, GOST, VDE, REACH |
Overig |
|
| Fabrikant | APC |
| MPN | BK500EI |
| UPS-topologie | Stand-by (Offline) |
| Output power capacity | 0,5 kVA |
| Uitgangsvermogen | 300 W |
| Golfvorm | Sinus |
| Ingang operation voltage (min) | 160 V, 300 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Uitgangsfrequentieregeling | 47 – 63 Hz |
| Surge energy rating | 310 J |
| Contacttijd (min) | 6 ms |
| Contacttijd (max) | 10 ms |
| Efficientie | 99 procent |
| Geluidsniveau | 40 dB |
| Spanningsbeveiliging | Ja |
| Golf protectie functies | Digital Subscriber Line (DSL), Faxen, Modem, Telefoon |
| Stroomspanning bescherming | Overbelasting |
| Geluidsalarm(en) | Ja |
| Hoorbare alarmstanden | Alarm bij laag batterijniveau, Alarm bij overbelasting |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| Stekker | C14 stekker |
| Aantal AC uitgangen | 4 AC-uitgang(en) |
| Number of output IEC jumpers | 2 |
| USB-poort | Ja |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Batterij capaciteit | 7 Ah, 83 VAh |
| Accu/Batterij voltage | 12 V |
| Typische backup tijd op volledige lading | 3,8 min |
| Typische backup tijd op halve lading | 13,8 min |
| Acculevensduur (max) | 6 jaar |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 8 uur |
| Automatische batterij test | Ja |
| Vormfactor | Tower |
| Snoerlengte | 1,83 m |
| LED-indicatoren | Batterijvervanging |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Garantiekaart | Ja |
| Software-cd | Ja |
| Producten per pallet | 48 stuk(s) |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 1 stuk(s) |
| Netspanning, in bedrijf | 230 V |
| Nominale input voltage | 230 V |
| Filtratie | Ja |
| Merk | APC |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen