ASUS SBW-06D5H-U Opt. Blu-Ray RW Writer Zwart, Zilver
ASUS SBW-06D5H-U | Extern Blu-Ray RW-station | USB 3.1 Gen 1 | Type-C & Type-A
Uitverkocht
€ 189,99
Uitverkocht
ASUS SBW-06D5H-U Opt. Blu-Ray RW Writer Zwart, Zilver
Eisen aan de omgeving |
|
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 – 85 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 85 procent |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 144 mm |
| Diepte | 149,4 mm |
| Gewicht | 240 g |
| Hoogte | 147 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717030 |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
Overig |
|
| Fabrikant | Asus |
| MPN | 90DD02G0-M29000 |
| Intern | Nee |
| Laadmechanisme | Lade |
| Bedoeld voor | Desktop/Laptop |
| Soort optische drive | Blu-Ray RW |
| Interface | USB 3.1 Gen 1 |
| Diameter optische disk | 80,120 mm |
| CD-R schrijfsnelheid | 24x |
| CD-RW schrijfsnelheid | 10x |
| BD-R schrijfsnelheid | 6x |
| BD-RE schrijfsnelheid | 2x |
| BD-R Dual Layer write speed | 6x |
| BD-RE Dual Layer write speed | 2x |
| DVD+R schrijfsnelheid | 8x |
| DVD-R schrijfsnelheid | 8x |
| DVD-R Double Layer schrijfsnelheid | 4x |
| DVD+R Double Layer schrijfsnelheid | 4x |
| DVD+RW schrijfsnelheid | 8x |
| DVD-RW schrijfsnelheid | 6x |
| DVD-RAM schrijfsnelheid | 5x |
| Dvd+R M-DISC schrijfsnelheid | 4x |
| CD-R leessnelheid | 24x |
| CD-RW leessnelheid | 24x |
| CD-ROM leessnelheid | 24x |
| BD-ROM leessnelheid | 6x |
| BD-R Dual Layer read speed | 6x |
| BD-R leessnelheid | 6x |
| BD-RE Dual Layer leessnelheid | 6x |
| BD-RE leessnelheid | 6x |
| DVD+R leessnelheid | 8x |
| DVD-R leessnelheid | 8x |
| DVD-RW leessnelheid | 8x |
| DVD-RAM leessnelheid | 5x |
| DVD-ROM leessnelheid | 8x |
| DVD-R Double Layer leessnelheid | 8x |
| DVD-Video leessnelheid | 2x |
| Dvd+R M-DISC leessnelheid | 8x |
| Dvd-ROM dubbele laag leessnelheid | 8x |
| Video-CD leessnelheid | 9,3x |
| DVD gemiddelde random access time | 170 ms |
| CD-ROM drive gemiddelde random access time | 160 ms |
| BD-ROM gemiddelde random access time | 200 ms |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Merk | Asus |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen