SSD Ext. Samsung T9 2 TB Zwart
Samsung T9 | Externe SSD | 2TB | USB 3.2 Gen 2×2 | 2.000MB/s | Zwart | Compact & Snel
Uitverkocht
€ 421,99
Uitverkocht
SSD Ext. Samsung T9 2 TB Zwart
Eisen aan de omgeving |
|
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | 0 – 60 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | -40 – 85 procent |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 88 mm |
| Diepte | 14 mm |
| Gewicht | 122 g |
| Hoogte | 60 mm |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Certificaten |
|
| Certificering | CE, BSMI, KC, VCCI, RCM, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC, UKCA, BIS |
Overig |
|
| Fabrikant | Samsung |
| MPN | MU-PG2T0B/EU |
| Interface | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| SSD capaciteit | 2 TB |
| NVMe | Ja |
| Leessnelheid | 2000 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 1950 MB/s |
| USB-connector | USB Type-C |
| USB-versie | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Wifi | Nee |
| Wifi-standaard | Niet beschikbaar |
| Veiligheidsfunties | Valbestendig |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Hardware encryptie | Ja |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Merk | Samsung |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen