ACT AC4074 DisplayPort kabel 3 m Zwart
ACT AC4074 | DisplayPort 1.4 Kabel | 3 meter | 8K @60Hz | 4K @120Hz
Uitverkocht
€ 13,99
Uitverkocht
ACT AC4074 DisplayPort kabel 3 m Zwart
Gewicht & Omvang |
|
|---|---|
| Breedte | 125 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Gewicht | 310 g |
| Hoogte | 55 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
Poorten & Interfaces |
|
| DisplayPort versie | 1.4 |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Beeldscherm |
|
| Ondersteunde grafische resoluties | 3840 x 2160, 7680 x 4320 |
Overig |
|
| Fabrikant | ACT |
| MPN | AC4074 |
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Snoerlengte | 3 m |
| Aansluiting 1 | DisplayPort |
| Aansluiting 2 | DisplayPort |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Kabel materiaal | Koper |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar-folie |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| AWG draad omvang | 28 |
| Overdrachtssnelheid | 32,4 Gbit/s |
| Diameter van de kabel | 7,3 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Merk | ACT |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen