Philips 65OLED908/12 AMBILIGHT tv, Ultra HD OLED, Ambilight
Philips 65OLED908/12 | 65” Ultra HD 4K | OLED Ambilight Smart TV | Wifi | Google TV | Dolby Vision | 100Hz
Uitverkocht
€ 3.218,99
Uitverkocht
Philips 65OLED908/12 AMBILIGHT tv, Ultra HD OLED, Ambilight
Energie |
|
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 112 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 2 W |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 108 kWu |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Beeldscherm |
|
| Beeldschermdiagonaal | 165,1 cm (65") |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Display technologie | OLED |
| Beeldscherm vorm | Flat |
Overig |
|
| Fabrikant | Philips |
| MPN | 65OLED908/12 |
| Smart TV | Ja |
| Merk | Philips |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen