Kingston SSD KC3000 M.2 4,1 TB PCI Express 4.0 3D TLC NVMe
Kingston KC3000 | 1TB NVMe SSD | M.2 | Gen4 | 7.000MB/s Lezen | 7.000MB/s Schrijven
Uitverkocht
€ 687,99
Uitverkocht
Kingston SSD KC3000 M.2 4,1 TB PCI Express 4.0 3D TLC NVMe
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 129,5 mm |
| Diepte verpakking | 8,38 mm |
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 – 85 °C |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Gewicht | 9,7 g |
| Hoogte | 35 mm |
| Gewicht verpakking | 34,03 g |
| Hoogte verpakking | 184,2 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |
Overig |
|
| Fabrikant | Kingston |
| MPN | SKC3000D/4096G |
| SSD capaciteit | 4,1 TB |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Ja |
| Type geheugen | 3D TLC |
| Component voor | PC/Laptop |
| Leessnelheid | 7000 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 7000 MB/s |
| Random read (4KB) | 1000000 IOPS |
| Random write (4KB) | 1000000 IOPS |
| Optische drivecontroller | Phison E18 |
| Mean time between failures (MTBF) | 1800000 uur |
| TBW-classificatie | 3200 |
| Stroomverbruik (lezen) | 2,7 W |
| Stroomverbruik (schrijven) | 10,2 W |
| Vermogensverbruik (avg) | 0,36 W |
| Stroomverbruik (idle) | 0,005 W |
| Type koeling | Koelplaat |
| Land van herkomst | China, Taiwan |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 135,9 mm, 203,2 mm, 418,29 g, 69,8 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| Merk | Kingston |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen