NETGEAR AX1800 4-Stream WiFi 6 Mesh Extender (EAX15)
NETGEAR EAX15 | Wi-Fi 6 Mesh Extender | Dual-band | 1800 Mbps | Gigabit Ethernet | Wit
Uitverkocht
€ 86,99
Uitverkocht
NETGEAR AX1800 4-Stream WiFi 6 Mesh Extender (EAX15)
Gewicht & Omvang |
|
|---|---|
| Breedte | 149 mm |
| Diepte | 68,4 mm |
| Gewicht | 22,2 g |
| Hoogte | 52,3 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
Design |
|
| Kleur van het product | Wit |
Overig |
|
| Fabrikant | Netgear |
| MPN | EAX15-100PES |
| Soort | Netwerkrepeater |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| WPS Push Button Security | Ja |
| Antennas quantity | 2 |
| Soort antenne | Intern |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11i, IEEE 802.11k, IEEE 802.11n |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wifi-band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 128-bit AES, WPA3 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Reset button | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Merk | Netgear |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen