SSD Ext. Samsung Portable T7 1TB Blauw
Samsung T7 | Externe SSD | 1TB | USB 3.2 Gen2 | 1.050MB/s Lezen | 1.000MB/s Schrijven | Blauw
Uitverkocht
€ 230,99
Uitverkocht
SSD Ext. Samsung Portable T7 1TB Blauw
Verpakking |
|
|---|---|
| Type verpakking | Doos |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 85 mm |
| Diepte | 8 mm |
| Gewicht | 58 g |
| Hoogte | 57 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |
Design |
|
| Kleur van het product | Blauw |
Certificaten |
|
| Certificering | CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC |
Overig |
|
| Fabrikant | Samsung |
| MPN | MU-PC1T0H/WW |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| NVMe | Ja |
| Leessnelheid | 1050 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 1000 MB/s |
| USB-connector | USB Type-C |
| USB-versie | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Wifi | Nee |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Land van herkomst | Zuid-Korea |
| Hardware encryptie | Ja |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 256-bit AES |
| Merk | Samsung |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen