ACT AC8000 muismat Zwart
ACT AC8000 | Muismat | Zwart Leather Look
Beschikbaarheid: Op voorraad
€ 6,99
Beschikbaarheid: Op voorraad
ACT AC8000 muismat Zwart
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 225 mm |
| Diepte verpakking | 26 mm |
| Type verpakking | Doos |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 220 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Gewicht verpakking | 16,6 g |
| Hoogte verpakking | 255 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Overig |
|
| Fabrikant | ACT |
| MPN | AC8000 |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Materiaal | Polyurethaan, Rubber |
| Anti- slip grondvlak | Ja |
| Dikte | 3 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Merk | ACT |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen