HP HyperX Cloud III draadloos – gamingheadset
HyperX Cloud III | Draadloze Over-ear Gaming Headset | USB-C & USB-A Receiver | Zwart
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
€ 239,99
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
HP HyperX Cloud III draadloos – gamingheadset
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 223 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 15,5 mm |
| Diepte | 86,7 mm |
| Hoogte | 190 mm |
| Gewicht verpakking | 726 g |
| Hoogte verpakking | 115 mm |
Inhoud van verpakking |
|
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Meegeleverde Audio adapters | USB |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Overig |
|
| Fabrikant | HyperX |
| MPN | 77Z45AA |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Aanbevolen gebruik | Gamen |
| Headset type | Stereofonisch |
| Virtuele surround | Ja |
| Virtual Surround-technologie | DTS Headphone:X 2.0 |
| Land van herkomst | China |
| Compatibele producten | PC, PS5, PS4, Nintendo Switch |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| USB-aansluiting | Ja |
| USB-connector | USB Type-C |
| Aansluitbereik | 20 m |
| Positie speakers koptelefoon | Circumaural |
| Akoestisch systeem | Gesloten |
| Frequentiebereik koptelefoon | 10 – 21000 Hz |
| Impedantie | 64 Ohm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 111,94 dB |
| Soort magneet | Neodymium |
| Diameter van de luidspreker | 5,3 cm |
| Driver type | Dynamisch |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 2 procent |
| Microfoontype | Boom |
| Gevoeligheid microfoon | -21,5 dB |
| Microfoonaansluiting | 3,5 mm |
| Microphone direction type | Unidirectioneel |
| Ruisonderdrukking microfoon | Ja |
| Microfoon mute | Ja |
| Accu gestuurd | Ja |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Continue audio-afspeeltijd | 120 uur |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 4,5 uur |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Snelstartgids | Ja |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-C |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_8666243_en-US-1.pdf https://row.hyperx.com/pages/limited-warranty-statement |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 3 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 1,5 W |
| Merk | HyperX |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen