Jabra Engage 75 Stereo Headset Wireless Bluetooth Zwart
Jabra Engage 75 | Draadloze On-ear Stereo Headset | Oplaadstation | Zwart
Uitverkocht
€ 534,99
Uitverkocht
Jabra Engage 75 Stereo Headset Wireless Bluetooth Zwart
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 147 mm |
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 – 55 °C |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 147 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Gewicht | 90 g |
| Hoogte | 169 mm |
| Gewicht basisstation | 218 g |
| Gewicht verpakking | 530 g |
| Hoogte verpakking | 95 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85183000 |
Inhoud van verpakking |
|
| Meegeleverde kabels | Phone, USB |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Certificaten |
|
| Certificering | CE, CB, FCC, IC, NOM, NTC, EAC, PSB, ICASA, TELEC, SIRIM, ACMA, NZ Telepermit, UL |
Overig |
|
| Fabrikant | Jabra |
| MPN | 9559-583-111 |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Headset type | Stereofonisch |
| Bedieningstoetsen | Volume +, Volume – |
| Volumeregeling | Knop |
| LED-indicatoren | Ja |
| Bewegingssensor | Ja |
| DECT connectable | Ja |
| Muziek afspelen | Ja |
| HD-stem | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Geschikt voor gebruik in land/locatie | Europa |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| USB-aansluiting | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Aansluitbereik | 150 m |
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Frequentiebereik koptelefoon | 40 – 16000 Hz |
| Microfoontype | Boom |
| Frequentie microfoon | 100 – 10000 Hz |
| Microphone direction type | Unidirectioneel |
| Aantal microfoons | 2 |
| Ruisonderdrukking microfoon | Ja |
| Microfoon mute | Ja |
| Basisstation kleur | Zwart |
| Touchscreen/aanraakscherm basisstation | Ja |
| Capaciteit van de accu/batterij | 650 mAh |
| Continue audio-afspeeltijd | 13 uur |
| Gesprekstijd | 13 uur |
| Batterij-oplaadindicatie | Ja |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 1,5 uur |
| Accu/Batterij voltage | 7,5 V |
| Standby tijd | 52 uur |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Inclusief basisstation | Ja |
| Oorkussenmateriaal | Kunstleer |
| Aantal | 1 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 206 mm, 300 mm, 395 mm, 4,83 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 8 stuk(s) |
| Hoofdbandkussen | Ja |
| Automatische volumebijstelling | Ja |
| RJ-9-connector | Ja |
| Type stekker | Type C |
| Talen voor spraakbegeleiding | Engels, Frans, Duits, Japans, Spaans |
| Gespreksbeheer | Y |
| Aantal handsets mogelijk | 4 |
| Equalizer-instellingen | Ja |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
| Digital Signal Processing (DSP) | Ja |
| Merk | Jabra |
| EAN | 5706991019858 |
| GTIN | 5706991019858 |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen