SSD Ext. Samsung MU-PE2T0K 2TB USB3.2 Beige
Samsung T7 Shield | Externe SSD | 2TB | USB 3.2 Gen2 | 1.050MB/s Lezen | 1.000MB/s Schrijven | Beige
Uitverkocht
€ 661,99
Uitverkocht
SSD Ext. Samsung MU-PE2T0K 2TB USB3.2 Beige
Gewicht & Omvang |
|
|---|---|
| Breedte | 59 mm |
| Diepte | 13 mm |
| Gewicht | 98 g |
| Hoogte | 88 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |
Inhoud van verpakking |
|
| Meegeleverde software | Samsung Portable SSD Software 1.0, Samsung Magican Software |
Design |
|
| Kleur van het product | Beige |
Overig |
|
| Fabrikant | Samsung |
| MPN | MU-PE2T0K/EU |
| SSD capaciteit | 2 TB |
| NVMe | Ja |
| Leessnelheid | 1050 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 1000 MB/s |
| USB-connector | USB Type-C |
| USB-versie | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Materiaal behuizing | Rubber |
| Veiligheidsfunties | Stofafstotend, Waterbestendig |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Land van herkomst | Zuid-Korea |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Merk | Samsung |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen