MB ASUS ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI AMD X670 AM5 ATX
ASUS ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI | Socket AM5 | AMD X670 | 4xDDR5 | ATX | Moederbord
Uitverkocht
€ 2.587,99
Uitverkocht
MB ASUS ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI AMD X670 AM5 ATX
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 338 mm |
| Diepte verpakking | 273 mm |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 305 mm |
| Diepte | 244 mm |
| Gewicht verpakking | 2,55 kg |
| Hoogte verpakking | 680 mm |
Inhoud van verpakking |
|
| Meegeleverde kabels | SATA |
Poorten & Interfaces |
|
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
Overig |
|
| Fabrikant | Asus |
| MPN | 90MB1BA0-M0EAY0 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processor socket | Socket AM5 |
| Compatibele processors | AMD Ryzen™ 7 |
| Ondersteunde geheugen types | DDR5-SDRAM |
| Aantal geheugenslots | 4 |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| ECC-compatibiliteit | ECC & Niet-ECC |
| Supported memory clock speeds | 4800,5000,5200,5400,5600,5800,6000,6200,6400 MHz |
| Maximum intern geheugen | 128 GB |
| Niet gebufferd geheugen | Ja |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0, 1, 10 |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| USB 2.0 aansluitingen | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 2 |
| Aantal SATA III connectors | 4 |
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | Ja |
| ATX Power connector (24-pin) | Ja |
| Aansluiting voor CPU koeler | Ja |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 5 |
| Thunderbolt-headers | 1 |
| 12V vermogen-connector | Ja |
| RGB LED-aansluitrail | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2, 7 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2.2 Type-C-poorten | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Lijningang | Ja |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| S/PDIF-uitgang | Ja |
| Digitale audio, optische uitgang | 1 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Chipset moederbord | AMD X670 |
| Audiochip | Realtek ALC4080 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Component voor | PC |
| Moederbord form factor | ATX |
| Moederbord chipset familie | AMD |
| Type koeling | Actief |
| Ondersteunt Windows | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) sleuven | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) sleuven | 1 |
| Aantal M.2 (M) slots | 4 |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 256 Mbit |
| Clear CMOS knop | Ja |
| Merk | Asus |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen