Kingston Technology XS2000 EXT. SSD 1TB Zwart, Zilver
Kingston XS2000 | Externe SSD | 1TB | USB 3.2 Gen2x2 | 2.000MB/s Lezen | 2.000MB/s Schrijven | Zilver
Uitverkocht
€ 183,99
Uitverkocht
Kingston Technology XS2000 EXT. SSD 1TB Zwart, Zilver
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 111,2 mm |
| Diepte verpakking | 41,4 mm |
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 85 °C |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 32,6 mm |
| Diepte | 69,5 mm |
| Gewicht | 58,3 g |
| Hoogte | 13,5 mm |
| Gewicht verpakking | 120,47 g |
| Hoogte verpakking | 151,1 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
Overig |
|
| Fabrikant | Kingston |
| MPN | SXS2000/1000G |
| Type geheugen | 3D NAND |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| Leessnelheid | 2000 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 2000 MB/s |
| Thunderbolt technologie | Nee |
| USB-connector | USB Type-C |
| USB-versie | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Wifi | Nee |
| Materiaal behuizing | Metaal, Kunststof |
| Veiligheidsfunties | Stofafstotend, Schokbestendig, Waterbestendig |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Land van herkomst | China, Taiwan |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 190,5 mm, 2,88 kg, 226,1 mm, 469,9 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 20 stuk(s) |
| Merk | Kingston |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen