Goodram M1AA 128 GB MicroSDXC UHS-I Klasse 10
Goodram M1AA | 128GB MicroSDXC Geheugenkaart | UHS-I Klasse 10
Uitverkocht
€ 22,99
Uitverkocht
Goodram M1AA 128 GB MicroSDXC UHS-I Klasse 10
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 103 mm |
| Type verpakking | Blister |
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -25 – 85 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 30 – 85 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 30 – 85 procent |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 11 mm |
| Diepte | 1 mm |
| Gewicht | 0,4 g |
| Hoogte | 15 mm |
| Gewicht verpakking | 95 g |
| Hoogte verpakking | 123 mm |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Overig |
|
| Fabrikant | Goodram |
| MPN | M1AA-1280R12 |
| Capaciteit | 128 GB |
| Soort flashgeheugen | MicroSDXC |
| Leessnelheid | 100 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 10 MB/s |
| Intern geheugentype | UHS-I |
| UHS-snelheidsklasse | Class 1 (U1) |
| Flash memory klasse | Klasse 10 |
| Ondersteunde bestandsystemen | FAT32, exFAT |
| Veiligheidsfunties | Magneetbestendig, Schokbestendig, Waterbestendig, Röntgenbestendig |
| Schakelaar voor schrijfbeveiliging | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Geheugenadapter meegeleverd | SD |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 25 stuk(s) |
| Certificaten van naleving | CE |
| Merk | Goodram |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen