MON Philips B Line 243B9/00 23.8 inch F-HD LED Zwart
Philips B-Line 243B9/00 23.8″ | 1920×1080 IPS | 75Hz | USB-C | Ingebouwde Speakers | VESA-montage | Ergonomisch Verstelbaar Monitor
Uitverkocht
€ 296,99
Uitverkocht
MON Philips B Line 243B9/00 23.8 inch F-HD LED Zwart
Duurzaamheid |
|
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
Prestatie |
|
| Breedte verpakking | 600 mm |
| Diepte verpakking | 198 mm |
| Type verpakking | Doos |
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 – 80 procent |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte ( zonder voet ) | 541 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 541 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 63 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 216 mm |
| Gewicht (met standaard) | 5,19 kg |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 522 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 3,57 kg |
| Gewicht verpakking | 6,89 kg |
| Hoogte bij opslag | 0 – 12192 m |
| Hoogte, in bedrijf | 0 – 3658 m |
| Hoogte verpakking | 475 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 332 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85285210 |
Inhoud van verpakking |
|
| Staander inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI, USB Type-C |
| Meegeleverde software | SmartControl |
Energie |
|
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | D |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 15 kWu |
| Stroomverbruik (typisch) | 17,1 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code | 337895 |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Externe adapter | Nee |
Ergonomie |
|
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Bereik kantelhoek | -5 – 30° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Scharnier | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Plug and play | Ja |
Poorten & Interfaces |
|
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| HDMI versie | 1.4 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| DVI-poort | Nee |
| DisplayPort versie | 1.2 |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
| Voetenkleur | Zwart |
| Rand voorzijde | Zwart |
Multimedia |
|
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 2 W |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
Beeldscherm |
|
| Beeldschermdiagonaal | 60,5 cm (23.8") |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| HD type | Full HD |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Display technologie | LED |
| Soort paneel | IPS |
| Touchscreen | Nee |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Responstijd | 4 ms |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Contrast ratio (dynamisch) | 50000000:1 |
| Maximale refresh snelheid | 75 Hz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16.78 miljoen kleuren |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Pixel pitch | 0,275 x 0,275 mm |
| Frequentiebereik verticaal | 48 – 75 Hz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 52,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 29,6 cm |
| NTSC-dekking (normaal) | 90 procent |
| Backlight type | W-LED |
| Beeldoppervlakte | Mat |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Ondersteunde video-modi | 1080p |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 – 85 kHz |
| Digitale horizontale frequentie | 30 – 85 kHz |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 104 procent |
| 3D | Nee |
Certificaten |
|
| Certificering | CE Mark, FCC Class B, SEMKO, CU-EAC, TUV Ergo, TUV/GS, EPA, ICES-003, UKRAINIAN, CB |
Overig |
|
| Fabrikant | Philips |
| MPN | 243B9/00 |
| Marketingnaam dynamische contrastratio | SmartContrast |
| Pixeldichtheid | 93 ppi |
| Digitale verticale frequentie | 48 – 75 Hz |
| DDC/CI | Ja |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| Kleurbereik | 90 procent |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-C |
| Aantal upstream-poorten | 1 |
| Aantal USB Type-C-upstreampoorten | 1 |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 4 |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| PC audio ingang | Ja |
| HDCP | Ja |
| Ingang stroom | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Pivot hoek | 90 – 90° |
| Draaibaar | Ja |
| Horizontaal draaibaar | -175 – 175° |
| LED-indicatoren | Ingeschakeld, Slaapstand |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 12,8 W |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| USB Power Delivery herziening | 3.0 |
| Geïntegreerde TV Tuner | Nee |
| Recyclebaar verpakkingsmateriaal | 100 procent |
| Zonder zware metalen | Hg (kwik), Pb (lood) |
| EasyRead-modus | Ja |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Mean time between failures (MTBF) | 70000 uur |
| Post-consumer gerecycled plastic | 85 procent |
| Merk | Philips |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen