CHERRY HC 2.2 Corded Headset 7.1 Gaming Black
Cherry JA-2200 | Bedrade On-Ear Gaming Headset 3,5mm Connector | Zwart
Beschikbaarheid: Op voorraad
€ 44,99
Beschikbaarheid: Op voorraad
CHERRY HC 2.2 Corded Headset 7.1 Gaming Black
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 103 mm |
| Diepte verpakking | 202 mm |
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -25 – 65 °C |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 190 mm |
| Diepte | 90 mm |
| Gewicht | 325 g |
| Hoogte | 200 mm |
| Gewicht verpakking | 550 g |
| Hoogte verpakking | 150 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85183000 |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Certificaten |
|
| Certificering | CE KCC RoHS UKCA |
Overig |
|
| Fabrikant | Cherry |
| MPN | JA-2200-2 |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Aanbevolen gebruik | Gamen |
| Headset type | Stereofonisch |
| Inklapbaar | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Akoestisch systeem | Gesloten |
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 – 20000 Hz |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Diameter van de luidspreker | 5 cm |
| Microfoontype | Boom |
| Microfoonaansluiting | 3,5 mm |
| Afneembare microfoon | Ja |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Aantal | 1 |
| Merk | Cherry |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen