Philips A60 – E27 slimme lamp
Philips A60 | Slimme LED-lamp | E27 fitting | Dimbaar | App- en spraakbediening | Wit
Uitverkocht
€ 118,99
Uitverkocht
Philips A60 – E27 slimme lamp
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 72 mm |
| Diepte verpakking | 72 mm |
| Type verpakking | Doos |
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -20 – 45 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 – 95 procent |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 60 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Gewicht | 43 g |
| Hoogte | 115 mm |
| Hoogte verpakking | 140 mm |
Energie |
|
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Vermogensverbruik (max) | 7 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
Overig |
|
| Fabrikant | Philips |
| MPN | 929002477501 |
| Wi-Fi-standaarden | Niet ondersteund |
| Soort | Intelligente verlichting |
| Type lamp | LED |
| Interface | Bluetooth, Bluetooth/Zigbee |
| Fitting/voet-type | E27 |
| Lampmaat | A60 |
| Vorm lamp | Kogelgloeilamp |
| Kleur licht | Koel daglicht, Warm wit |
| Kleurtemperatuur (max) | 4500 K |
| Lichtstroom | 550 lm |
| Color Rendering Index (CRI) | 80 |
| Power factor | 0,6 |
| Vermogen lamp | 7 W |
| Equivalent gloeilamp vermogen | 40 W |
| Levensduur lamp | 15000 uur |
| Gemiddelde levensduur | 15000 uur |
| Dimbaar | Ja |
| Lamptechnologie | LED |
| Aantal schakelcycli | 50000 |
| Software kan worden geüpgraded | Ja |
| Direct vol licht | Ja |
| Philips Hue-app ondersteund | Ja |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android 10.0, iOS 15 |
| Werkt met Amazon Alexa | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | G |
| Energieverbruik per 1000 uur | 7 kWu |
| Ingangsspanning | 220 – 240 V |
| Voltage lamp | LED |
| Diameter | 6 cm |
| Gloeilampdiameter | 6 cm |
| Netto gewicht pakket | 40 g |
| Bruto gewicht pakket | 100 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Huelamp(en) inbegrepen | Ja |
| Aantal huelamp(en) inbegrepen | 1 gloeilamp(en) |
| Accessoires aantal (max) | 12 |
| Opmerking over software-upgrade | When connected to Bluetooth App or Hue Bridge |
| Dimbaar met Hue-app & schakelaar | Ja |
| HomeKit-compatibiliteit | Ja |
| EAN/UPC/GTIN | 8719514301429 |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| 12 NC logistieke code(s) | 929002477501 |
| Merk | Philips |
| EAN | 8719514301429 |
| GTIN | 8719514301429 |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen