NETGEAR GS108LP Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Pow
NETGEAR GS108LP | Unmanaged Switch | 8 Poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000 Mbps) | 8x PoE+ (60W) | FlexPoE | Fanless | 1U Rackmount
Beschikbaarheid: Op voorraad
€ 114,99
Beschikbaarheid: Op voorraad
NETGEAR GS108LP Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Pow
Eisen aan de omgeving |
|
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 – 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 – 95 procent |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 236 mm |
| Diepte | 102 mm |
| Gewicht | 600 g |
| Hoogte | 27 mm |
| Hoogte, in bedrijf | 0 – 1000 m |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
Energie |
|
| Stroomverbruik (typisch) | 67,5 W |
| Vermogensverbruik (max) | 130 W |
Ergonomie |
|
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Plug and play | Ja |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
Overig |
|
| Fabrikant | Netgear |
| MPN | GS108LP-100EUS |
| Switch type | Unmanaged |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Aantal Gigabit Ethernet (koper)-poorten | 8 |
| Netstekker | AC-in-aansluiting |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G support | Nee |
| Datastroombeheer | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Switchingcapaciteit | 16 Gbit/s |
| MAC-adrestabel | 4000 entries |
| Store-and-forward | Ja |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Rack-montage | Ja |
| Vormfactor | 1U |
| LED-indicatoren | Ja |
| Aantal ventilatoren | 0 ventilator(en) |
| Buffergrootte | 192 KB |
| Mean time between failures (MTBF) | 2752476 uur |
| Stroombron | DC/PoE |
| DC voltage input | 54 V |
| Stroom | 1.25 A |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Aantal Power over Ethernet plus (PoE +)-poorten | 8 |
| Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget | 60 W |
| Warmtedissipatie | 230,85 BTU/h |
| Merk | Netgear |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen