Jabra Evolve 40 MS Mono (Zwart)
Jabra Evolve 40 MS | Mono Bedrade On-Ear Headset | Zwart
Uitverkocht
€ 240,99
Uitverkocht
Jabra Evolve 40 MS Mono (Zwart)
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 255 mm |
| Diepte verpakking | 190 mm |
Gewicht & Omvang |
|
| Gewicht | 142,5 g |
| Gewicht verpakking | 220 g |
| Hoogte verpakking | 10 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85183000 |
Ergonomie |
|
| Plug and play | Ja |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Certificaten |
|
| Certificering | Microsoft |
Overig |
|
| Fabrikant | Jabra |
| MPN | 6393-823-109 |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Headset type | Monauraal |
| Bedieningstoetsen | Volume +, Volume – |
| Volumeregeling | Knop |
| Gehoorbeschermingstechnologieën | Jabra PeakStop, Jabra Safetone G616 |
| Muziek afspelen | Ja |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 2 |
| HD-stem | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| 3,5mm-connector | Ja |
| USB-aansluiting | Ja |
| Bluetooth-profielen | A2DP |
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Microfoontype | Boom |
| Ruisonderdrukking microfoon | Ja |
| Microfoon mute | Ja |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Oorkussenmateriaal | Kunstleer |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 10,8 kg, 226 mm, 496 mm, 564 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 42 stuk(s) |
| Gespreksbeheer | Y |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Soort aansluiting | 3.5mm / USB |
| Merkcompatibiliteit | Microsoft |
| Opbergetui | Ja |
| Digital Signal Processing (DSP) | Ja |
| Merk | Jabra |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen