Jabra Headset Evolve 20 MS Stereo
Jabra Evolve 20 MS | Bedrade On-Ear USB Headset | Zwart
Uitverkocht
€ 61,99
Uitverkocht
Jabra Headset Evolve 20 MS Stereo
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 180 mm |
| Diepte verpakking | 35 mm |
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 – 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -30 – 80 °C |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 180 mm |
| Diepte | 230 mm |
| Gewicht | 171 g |
| Hoogte | 35 mm |
| Gewicht verpakking | 170 g |
| Hoogte verpakking | 230 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85183000 |
Ergonomie |
|
| Plug and play | Ja |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Certificaten |
|
| Certificering | Microsoft |
Overig |
|
| Fabrikant | Jabra |
| MPN | 4999-823-109 |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Headset type | Stereofonisch |
| Bedieningstoetsen | Volume +, Volume – |
| Volumeregeling | Knop |
| Type regeleenheid | Lijnbesturingseenheid |
| Snoerlengte | 0,95 m |
| Kleur kabel | Zwart |
| Gehoorbeschermingstechnologieën | Jabra PeakStop, Jabra Safetone G616 |
| Muziek afspelen | Ja |
| HD-stem | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-aansluiting | Ja |
| USB-connector | USB Type-A |
| Bluetooth-profielen | A2DP |
| Maximum input vermogen | 10 mW |
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Frequentiebereik koptelefoon | 150 – 7000 Hz |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 93,6 dB |
| Microfoontype | Boom |
| Frequentie microfoon | 100 – 10000 Hz |
| Gevoeligheid microfoon | -44 dB |
| Ruisonderdrukking microfoon | Ja |
| Microfoon mute | Ja |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Aantal | 1 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 226 mm, 496 mm, 564 mm, 9,01 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 48 stuk(s) |
| Gespreksbeheer | Y |
| Digital Signal Processing (DSP) | Ja |
| Merk | Jabra |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen