HP EliteD. 805 G6 SFF R7 Pro 4750G 8GB 256GB RX 550 4GB W10P
HP EliteDesk 805 G6 SFF | AMD Ryzen 7 Pro 4750G | 8GB RAM | 256GB SSD | Radeon RX 550 4GB | Windows 10 Professional
Uitverkocht
€ 790,99
Uitverkocht
HP EliteD. 805 G6 SFF R7 Pro 4750G 8GB 256GB RX 550 4GB W10P
Duurzaamheid |
|
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
Verpakking |
|
| Breedte verpakking | 399 mm |
| Diepte verpakking | 230 mm |
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 – 35 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 – 90 procent |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 95 mm |
| Diepte | 270 mm |
| Gewicht | 4,89 kg |
| Hoogte | 303 mm |
| Gewicht verpakking | 7,32 kg |
| Hoogte verpakking | 499 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84715000 |
Inhoud van verpakking |
|
| Meegeleverde drivers | Ja |
Ergonomie |
|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
Poorten & Interfaces |
|
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| DVI-poort | Nee |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
Design |
|
| Markt positionering | Premium |
| Kleur van het product | Zwart |
Overig |
|
| Fabrikant | Hewlett Packard |
| MPN | 273F1EA |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processorfamilie | AMD Ryzen™ 7 PRO |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen PRO 4000 Series |
| Processormodel | 4750G |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor aantal threads | 16 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,4 GHz |
| Frequentie van processor | 3,6 GHz |
| Processor cache | 8 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Maximum intern geheugen | 128 GB |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Geheugenlayout | 1 x 8 GB |
| Geheugenslots | 4x DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 3200 MHz |
| ECC | Nee |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Soort optische drive | Nee |
| Totale capaciteit SSD's | 256 GB |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 256 GB |
| SSD-geheugentype | TLC |
| SSD interfaces | NVMe |
| NVMe | Ja |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Fabrikant van aparte grafische adapter | AMD |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Discreet grafische adapter model | AMD Radeon RX 550X |
| Grafische geheugen | 4 GB |
| Specifiek grafisch geheugentype | GDDR5 |
| Interne-GPU-fabrikant | AMD |
| On-board graphics adapter model | AMD Radeon Graphics |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wifi | Nee |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1, 2, 5 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Microfoon, line-in ingang | Nee |
| Lijnuitgang | Ja |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| PCI Express x4 slots | 1 |
| PCI Express x16 slots | 1 |
| Type behuizing | SFF |
| Ondersteuning voor plaatsing | Horizontaal/Verticaal |
| Chipset moederbord | AMD PRO 565 |
| Audiochip | Conexant CX20632 |
| Password bescherming | Inschakelen |
| Type product | PC |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 10 Pro |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| HP JumpStart | Ja |
| HP Support Assistant | Ja |
| HP Security tools | HP Secure Erase; HP Sure Click; HP Sure Sense; HP DriveLock och Automatic DriveLock; HP Client Manager Gen 6; HP Sure Recover Gen3; HP Sure Run Gen3; HP Sure Start Gen6; HP BIOsphere Gen6 |
| HP Management tools | HP BIOS Config Utility, HP Client Catalog, HP Management Integration Kit, HP Cloud Recovery, HP Image Assistant Gen 5 |
| HP Software inbegrepen | HP Noise Cancellation, HP Privacy Settings, HP Desktop Support Utilities |
| HP-segment | Bedrijf |
| Netvoeding | 180 W |
| Inclusief muis | Ja |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Toetsenbordconnectiviteit | Bedraad |
| Inclusief monitor | Nee |
| Grafische adapter interface | PCIe x8 |
| Merk | Hewlett Packard |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen