Philips 5000 series TAH5209BK/00 hoofdtelefoon/headset
Philips 5000-series TAH5209BK/00 | Draadloze Over-Ear Koptelefoon | Zwart
Uitverkocht
€ 36,99
Uitverkocht
Philips 5000 series TAH5209BK/00 hoofdtelefoon/headset
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 267 mm |
| Diepte verpakking | 70 mm |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 185 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Gewicht | 223 g |
| Hoogte | 200 mm |
| Gewicht verpakking | 444 g |
| Hoogte verpakking | 224 mm |
Inhoud van verpakking |
|
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Overig |
|
| Fabrikant | Philips |
| MPN | TAH5209BK/00 |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Headset type | Stereofonisch |
| Soort bediening | Knoppen |
| Inklapbaar | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Werkt met de Google Assistent | Ja |
| Werkt met Apple Siri | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, HFP |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Akoestisch systeem | Gesloten |
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 – 20000 Hz |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 92 dB |
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Driver type | Dynamisch |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Accu gestuurd | Ja |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 500 mAh |
| Continue audio-afspeeltijd | 65 uur |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 2 uur |
| Snel opladen | Ja |
| Snelle oplaadtijd | 5 min |
| Oplaadbron | USB |
| Snelstartgids | Ja |
| Merk | Philips |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen