VGA Asus GeForce 730 2GB GDDR5
Asus GeForce GT 730 | 2GB GDDR5 VRAM | Low Profile | Videokaart | GPU | Nvidia
Uitverkocht
€ 85,99
Uitverkocht
VGA Asus GeForce 730 2GB GDDR5
Gewicht & Omvang |
|
|---|---|
| Diepte | 39 mm |
| Hoogte | 6,9 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
Inhoud van verpakking |
|
| Meegeleverde software | ASUS GPU Tweak II & Driver |
Poorten & Interfaces |
|
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
Overig |
|
| Fabrikant | Asus |
| MPN | 90YV06N2-M0NA00 |
| CUDA | Ja |
| CUDA cores | 384 |
| Grafische processor familie | NVIDIA |
| Grafische processor | GeForce GT 730 |
| Frequentie van processor | 902 MHz |
| Maximum resolutie | 2560 x 1600 Pixels |
| Grafische geheugen | 2 GB |
| Grafische adapter, soort geheugen | GDDR5 |
| Geheugenbus | 64 Bit |
| Kloksnelheid geheugen | 5010 MHz |
| Soort aansluiting | PCI Express 2.0 |
| DVI-D poorten | 1 |
| PhysX | Ja |
| DirectX versie | 11 |
| OpenGL versie | 4.4 |
| HDCP | Ja |
| Dual Link DVI | Ja |
| Type koeling | Passief |
| Ondersteunt Windows | Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64 |
| Lengte | 165 mm |
| Merk | Asus |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen