Jabra 27599-999-899 hoofdtelefoon/headset Draadloos Hoofdban
Jabra Evolve2 75 | Draadloze Headset USB-C Adapter | MS Teams | Zwart
Uitverkocht
€ 271,99
Uitverkocht
Jabra 27599-999-899 hoofdtelefoon/headset Draadloos Hoofdban
Duurzaamheid |
|
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | TCO |
Verpakking |
|
| Breedte verpakking | 199 mm |
| Diepte verpakking | 75 mm |
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 – 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 – 45 °C |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 145 mm |
| Diepte | 67 mm |
| Gewicht | 197 g |
| Hoogte | 190 mm |
| Hoogte verpakking | 238 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85183000 |
Inhoud van verpakking |
|
| Meegeleverde kabels | USB Type-a naar USB Type-C |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Overig |
|
| Fabrikant | Jabra |
| MPN | 27599-999-899 |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Headset type | Stereofonisch |
| Bedieningstoetsen | Volume +, Volume – |
| Volumeregeling | Knop |
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| LED-indicatoren | Ja |
| BeamForming | Ja |
| OTA (Over-the-air) updates | Ja |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Gehoorbeschermingstechnologieën | Jabra PeakStop, Jabra SafeTone, Jabra Safetone G616 |
| Toegangsprofiel telefoonboek (PBAP) | Ja |
| Muziek afspelen | Ja |
| Aantal opgeslagen gekoppelde apparaten | 8 |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 2 |
| HD-stem | Ja |
| Automatisch verbinden | Ja |
| Werkt met Amazon Alexa | Ja |
| Stalen scharnieren | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, HFP, HSP, PBAP, SPP |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Frequentierespons (muziekmodus) | 20 – 20000 Hz |
| Frequentierespons (gespreksmodus) | 100 – 8000 Hz |
| Aansluitbereik | 30 m |
| Maximum input vermogen | 30 mW |
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 – 20000 Hz |
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Ruisonderdrukkingstype | Actief |
| Microfoontype | Boom |
| Frequentie microfoon | 5 – 20000 Hz |
| Gevoeligheid microfoon | -35 dB |
| Klapbare microfoon | Ja |
| Aantal microfoons | 8 |
| MEMS (Micro-Electro-Mechanical System) microfoon | Ja |
| Microfoon mute | Ja |
| Accu gestuurd | Ja |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Continue audioafspeeltijd (met oplaadstation/opbergdoos) | 33 uur, 36 uur |
| Oplaadbare batterij | Ja |
| Batterij-oplaadindicatie | Ja |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 2,7 uur |
| Snel opladen | Ja |
| Snelle oplaadtijd | 35 min |
| Oplaadbron | USB |
| Gesprekstijd (ANC aan) | 18 uur |
| Gesprekstijd (ANC uit) | 24 uur |
| Snelstartgids | Ja |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-C |
| Opbergetui | Ja |
| Aantal | 1 |
| Gemakkelijke koppeling | Ja |
| Gemaakt met gerecyclede materialen | Ja |
| Totale hoeveelheid gerecycled materiaal gebruikt voor het maken van | 75 procent |
| Materiaal | Schuim, Kunstleer, Metaal |
| Oplaadtijd | 160 min |
| Gecertificeerd voor Microsoft Teams | Ja |
| Gesproken begeleiding | Ja |
| Talen voor spraakbegeleiding | Engels, Frans, Duits, Japans, Koreaans |
| Gespreksbeheer | Y |
| Ondersteunde applicaties | Jabra Sound+, Jabra Direct, Jabra Xpress |
| Spraakbesturing | Ja |
| Digital Signal Processing (DSP) | Ja |
| Merk | Jabra |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen