APC Back-UPS BVX1600LI Noodstroomvoeding – 1600VA, 6x C13
APC Back-UPS BVX1600LI Noodstroomvoeding – 1600VA, 6x C13
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 235 mm |
| Diepte verpakking | 495 mm |
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 – 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 – 95 procent |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 390 mm |
| Gewicht | 1,02 kg |
| Hoogte | 190 mm |
| Gewicht verpakking | 11,2 kg |
| Hoogte bij opslag | 0 – 914,4 m |
| Hoogte, in bedrijf | 0 – 914,4 m |
| Hoogte verpakking | 297 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85078000 |
Inhoud van verpakking |
|
| Meegeleverde kabels | Stroomingangskabel |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Beeldscherm |
|
| Responstijd | 6 ms |
Certificaten |
|
| Certificering | CB , CE, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2 |
Overig |
|
| Fabrikant | APC |
| MPN | BVX1600LI |
| UPS-topologie | Line-interactive |
| Output power capacity | 1,6 kVA |
| Uitgangsvermogen | 900 W |
| Golfvorm | Sinus |
| Ingang operation voltage (min) | 140 V, 300 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Ja |
| Surge energy rating | 273 J |
| Geluidsalarm(en) | Ja |
| Stopcontacttypes | C14 stekker |
| Stekker | C14 stekker |
| Aantal AC uitgangen | 6 AC-uitgang(en) |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 6 uur |
| Koude start | Ja |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| LED-indicatoren | Ja |
| Merk | APC |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen