ACT AC2125 oplader voor mobiele apparatuur Wit Binnen
ACT AC2125 | Fast Charge Dual USB-A Oplader 30W | Wit
Uitverkocht
€ 15,99
Uitverkocht
ACT AC2125 oplader voor mobiele apparatuur Wit Binnen
Logistieke gegevens |
|
|---|---|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85044095 |
Design |
|
| Kleur van het product | Wit |
Overig |
|
| Fabrikant | ACT |
| MPN | AC2125 |
| Lader compatibiliteit | Universeel |
| Type stroombron | AC |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Snel opladen | Ja |
| Snelle oplaadtechnologie | Quick Charge 3.0 |
| Type oplader | Binnen |
| Ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Maximaal vermogen | 30 W |
| Uitgangsspanning (max) | 12 V |
| Uitgangsspanning (min) | 5 V |
| Uitgangsstroom (5 V) | 3 A |
| Uitgangsstroom (9 V) | 2 A |
| Uitgangsstroom (12V) | 1,5 A |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Merk | ACT |
| EAN | 8716065489873 |
| GTIN | 8716065489873 |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen