APC Back-UPS External Battery Pack
APC BR24BPG Extern Batterijpakket | Compatibel met Back-UPS Pro 1500VA | Verlengde Noodstroomvoorziening | Automatische Herlaadfunctie
Beschikbaarheid: Op voorraad
€ 277,99
Beschikbaarheid: Op voorraad
APC Back-UPS External Battery Pack
Verpakking |
|
|---|---|
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | 0 – 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 – 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 – 95 procent |
Gewicht & Omvang |
|
| Gewicht | 13,4 kg |
| Gewicht verpakking | 14,6 kg |
| Hoogte, in bedrijf | 0 – 3000 m |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85078000 |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Certificaten |
|
| Certificering | RoHS, TUV |
Overig |
|
| Fabrikant | APC |
| MPN | BR24BPG |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Accu/Batterij voltage | 12 V |
| Aantal batterijcellen | 2 |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 4 uur |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 66,72 |
| Afmetingen (B x D x H) | 112 x 382 x 301 mm |
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 229 x 483 x 381 mm |
| Merk | APC |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen