APC Back-UPS BX1200MI-GR Noodstroomvoeding 1200VA 4x stopcon
APC BX1200MI-GR Back-UPS | 1200 VA / 650 W | 4 Schuko Stopcontacten | Automatische Spanningsregeling (AVR) | LED-indicator | Compacte Noodstroomvoorziening
Beschikbaarheid: Op voorraad
€ 181,99
Beschikbaarheid: Op voorraad
APC Back-UPS BX1200MI-GR Noodstroomvoeding 1200VA 4x stopcon
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 235 mm |
| Diepte verpakking | 495 mm |
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -15 – 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 – 95 procent |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 390 mm |
| Gewicht | 76 kg |
| Hoogte | 190 mm |
| Gewicht verpakking | 8,6 kg |
| Hoogte, in bedrijf | 0 – 3000 m |
| Hoogte verpakking | 297 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85078000 |
Inhoud van verpakking |
|
| Meegeleverde kabels | Stroomingangskabel |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Beeldscherm |
|
| Responstijd | 6 ms |
Certificaten |
|
| Certificering | CB Meet EN62040-1 / CE / IEC-62040-1 / IEC-62040-2 |
Overig |
|
| Fabrikant | APC |
| MPN | BX1200MI-GR |
| UPS-topologie | Line-interactive |
| Output power capacity | 1,2 kVA |
| Uitgangsvermogen | 650 W |
| Golfvorm | Sinus |
| Ingang operation voltage (min) | 140 V, 300 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Uitgang operation voltage (min) | 230 V |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Uitgangsfrequentieregeling | 0.5 Hz |
| Uitgangsspanningsregeling | 10 procent |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Ja |
| Surge energy rating | 273 J |
| Input vermogensfactor | 0,54 |
| Geluidsniveau | 40 dB |
| Spanningsbeveiliging | Ja |
| Geluidsalarm(en) | Ja |
| Hoorbare alarmstanden | Alarm bij laag batterijniveau |
| Stopcontacttypes | Type F |
| Stekker | Type F |
| Aantal AC uitgangen | 4 AC-uitgang(en) |
| USB-poort | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| USB-poorttype | USB Type-B |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Typische backup tijd op volledige lading | 1 min |
| Typische backup tijd op halve lading | 5 min |
| Acculevensduur (max) | 2 jaar |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 8 uur |
| Vormfactor | Compact |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| LED-indicatoren | Ja |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP20 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Merk | APC |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen