USB Samsung 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 Zwart, Grijs
Samsung MUF-128BE | 128GB USB-A 3.2 Flash Drive | Zwart
Beschikbaarheid: Op voorraad
€ 38,99
Beschikbaarheid: Op voorraad
USB Samsung 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 Zwart, Grijs
Verpakking |
|
|---|---|
| Type verpakking | Blister |
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -25 – 85 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 – 85 °C |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 15,5 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Gewicht | 10,9 g |
| Hoogte | 12 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |
Ergonomie |
|
| Plug and play | Ja |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
Certificaten |
|
| Certificering | KC, FCC, CE, VCCI, RCM |
Overig |
|
| Fabrikant | Samsung |
| MPN | MUF-128BE4/APC |
| Capaciteit | 128 GB |
| Aansluiting | USB Type-A |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Leessnelheid | 300 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 30 MB/s |
| Vormfactor | Zonder dop |
| Veiligheidsfunties | Magneetbestendig, Schokbestendig, Temperatuurbestendig, Waterbestendig, Röntgenbestendig |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Schokbestendigheid | 1500 G |
| Trillingen, in bedrijf | 15000 G |
| Schokduur | 0,5 ms |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Compatibele producten | PC, laptop |
| Merk | Samsung |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen