SSD Kingston FURY Renegade G5 1TB PCIe 5.0 NVMe
Kingston Fury Renegade G5 | 1TB NVMe SSD | M.2 | Gen5 | 14.200MB/s Lezen | 11.000MB/s Schrijven
Uitverkocht
€ 293,99
Uitverkocht
SSD Kingston FURY Renegade G5 1TB PCIe 5.0 NVMe
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 72,4 mm |
| Diepte verpakking | 175 mm |
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 – 85 °C |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 22 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Gewicht | 73 g |
| Hoogte | 23 mm |
| Gewicht verpakking | 32 g |
| Hoogte verpakking | 128,5 mm |
Energie |
|
| Vermogensverbruik (max) | 66 W |
Overig |
|
| Fabrikant | Kingston |
| MPN | SFYR2S/1T0 |
| SSD capaciteit | 1,02 TB |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Interface | PCI Express 5.0 |
| NVMe | Ja |
| Type geheugen | 3D TLC |
| Component voor | PC/Laptop |
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| Leessnelheid | 14200 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 11000 MB/s |
| Random read (4KB) | 2200000 IOPS |
| Random write (4KB) | 2150000 IOPS |
| Externe DDR-cache | Ja |
| Mean time between failures (MTBF) | 2000000 uur |
| Trillingen, in bedrijf | 2,17 G |
| Trillingen bij opslag | 20 G |
| Land van herkomst | China, Taiwan |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 139,7 mm, 184,2 mm, 222,2 mm, 811,91 g |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 20 stuk(s) |
| Merk | Kingston |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen