Philips Hue Gradient Signe Tafellamp White & Color Ambiance
Philips Hue Gradient Signe Tafellamp | White & Color Ambiance | Slank Ontwerp | Compatibel met Philips Hue Bridge
Uitverkocht
€ 206,99
Uitverkocht
Philips Hue Gradient Signe Tafellamp White & Color Ambiance
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 146 mm |
| Diepte verpakking | 576 mm |
| Type verpakking | Doos |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 111 mm |
| Diepte | 111 mm |
| Gewicht | 720 g |
| Hoogte | 553 mm |
| Gewicht verpakking | 11,6 kg |
| Hoogte verpakking | 140 mm |
Energie |
|
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Overig |
|
| Fabrikant | Philips |
| MPN | 915005987001 |
| Wi-Fi-standaarden | Niet ondersteund |
| Soort | Slimme tafellamp |
| Type lamp | LED |
| Interface | Bluetooth/Zigbee |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Fitting/voet-type | Niet-verwisselbare lamp(en) |
| Vorm lamp | Buis |
| Kleur licht | Wit |
| Kleurtemperatuur (min) | 2700 K |
| Kleurtemperatuur (max) | 4000 K |
| Lichtstroom | 1040 lm |
| Vermogen lamp | 11,8 W |
| Levensduur lamp | 25000 uur |
| Gemiddelde levensduur | 25000 uur |
| Dimbaar | Ja |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP20 |
| Beschermingsklasse | II |
| Lamptechnologie | Y |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android 10.0, iOS 15 |
| Energie-efficiëntieklasse | G |
| Energieverbruik per 1000 uur | 11,8 kWu |
| Type stroombron | AC |
| Ingangsspanning | 100 – 240 V, 100 – 240 В |
| Snoerlengte | 2 m |
| Lengte | 111 mm |
| Netto gewicht pakket | 830 g |
| Bruto gewicht pakket | 1,16 kg |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Zigbee Light link | Ja |
| Draagbaar | Nee |
| Materiaal | Aluminium |
| Accessoires aantal (max) | 12 |
| Dimbaar met Hue-app & schakelaar | Ja |
| Nettogewicht | 720 g |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Land van herkomst | Polen |
| 12 NC logistieke code(s) | 915005987001 |
| Merk | Philips |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen