ACT USB-C kaartlezer voor SD en micro SD, SD 4.0 UHS-II
ACT AC7056 | Geheugenkaartlezer | USB 3.2 Gen 1 Type-C | SD/microSD | Grijs
Beschikbaarheid: Op voorraad
€ 16,99
Beschikbaarheid: Op voorraad
ACT USB-C kaartlezer voor SD en micro SD, SD 4.0 UHS-II
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 125 mm |
| Diepte verpakking | 25 mm |
| Type verpakking | Hangende doos |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 209 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoogte | 10 mm |
| Gewicht verpakking | 61 g |
| Hoogte verpakking | 160 mm |
Ergonomie |
|
| Plug and play | Ja |
Design |
|
| Kleur van het product | Grijs |
Overig |
|
| Fabrikant | ACT |
| MPN | AC7056 |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC, SD, SDHC, SDXC |
| Aantal geheugenkaart sleuven | 2 |
| Overdrachtssnelheid | 5000 Mbit/s |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Snoerlengte | 0,12 m |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Merk | ACT |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen