Philips 555PUS7009/12 55Inch 4K UHD TVSmart
Philips 55PUS7009/12 | 55″ Ultra HD 4K LED Smart TV | Titan OS + Wifi | HDR10+ & Dolby Vision | Slank Design + Pixel Precise Ultra HD | 60Hz
Uitverkocht
€ 434,99
Uitverkocht
Philips 555PUS7009/12 55Inch 4K UHD TVSmart
Inhoud van verpakking |
|
|---|---|
| Meegeleverde kabels | AC |
Energie |
|
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E, G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 61 kWu |
| Stroomverbruik (typisch) | 61 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 107 kWu |
| Vermogensverbruik (max) | 107 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
Ergonomie |
|
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 200 x 200 mm |
Poorten & Interfaces |
|
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| HDMI versie | 2.1 |
Design |
|
| Kleur van het product | Chroom |
Multimedia |
|
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 20 W |
| Ingebouwde audio decoders | DTS:X, Dolby Atmos, Dolby Digital |
Beeldscherm |
|
| Beeldschermdiagonaal | 139,7 cm (55") |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Display technologie | LED |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Schermdiameter in centimeters | 139 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Ondersteunde grafische resoluties | 640 x 480 (VGA), 1280 x 960, 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440, 3840 x 2160 |
| Ondersteunde video-modi | 576p, 720p, 1080p, 2160p |
Overig |
|
| Fabrikant | Philips |
| MPN | 55PUS7009/12 |
| Systeemeigen vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Soort tuner | Digitaal |
| Formaat analoog signaal | Niet ondersteund |
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD |
| Smart TV | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Titan OS |
| Screen mirroring | Ja |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Ja |
| Smart modes | Spel |
| Video-apps | Amazon Prime Video, HBO, Netflix, YouTube |
| Geluidsmodi | AI Sound, Dialoog |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Ja |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Nee |
| Ethernet LAN | Ja |
| Oprolbaar scherm | Nee |
| Indicatie signaalsterkte | Ja |
| Teletext | Ja |
| Teletekst | 1000 pagina's |
| Ondersteunde videoformaten | AVC, AVI, H.264, HEVC, HEVC/H.265, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9 |
| Ondersteund audioformaat | AAC, FLAC, MP3, WAV |
| Ondersteund beeldformaat | BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG |
| Ondersteunde ondertitelingsformats | ASS, SMI, SRT, SSA, SUB, TXT |
| Beeldverwerkingstechnologie | Philips Pixel Precise Ultra HD |
| Spelkenmerken | Auto Low Latency-modus (ALLM), Variabele vernieuwingsfrequentie (VRR) |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP versie | 2.3 |
| PC-ingang (D-Sub) | Nee |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Common interface (CI) | Nee |
| Common interface Plus (CI+) | Nee |
| Elektronische TV-gids | Ja |
| Programmeringsperiode | 8 dag(en) |
| Werkt met Amazon Alexa | Ja |
| Werkt met de Google Assistent | Ja |
| Energiezuinige modus | Ja |
| Bureaustandaard | Ja |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Duurzaamheidsindex | 5 |
| Merk | Philips |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen