Philips 8000 series 50PUS8309/12 tv 127 cm (50″) 4K Ultra HD
Philips 8000 series 50PUS8309/12 tv 127 cm (50″) 4K Ultra HD
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 1240 mm |
| Diepte verpakking | 150 mm |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte ( zonder voet ) | 1115,6 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 1115,6 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 81,6 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 263 mm |
| Gewicht (met standaard) | 12 kg |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 715,9 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 11,6 kg |
| Gewicht verpakking | 1,51 kg |
| Hoogte verpakking | 785 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 644,7 mm |
Energie |
|
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 71 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 118 kWu |
| Vermogensverbruik (max) | 118 W |
Ergonomie |
|
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 200 x 300 mm |
Poorten & Interfaces |
|
| HDMI versie | 2.0a |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Multimedia |
|
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Ingebouwde audio decoders | DTS:X, Dolby Atmos, Dolby Digital |
Prestatie |
|
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| AMD FreeSync | Nee |
Beeldscherm |
|
| Beeldschermdiagonaal | 127 cm (50") |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Display technologie | LED |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
Overig |
|
| Fabrikant | Philips |
| MPN | 50PUS8309/12 |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Systeemeigen vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
| Formaat analoog signaal | PAL |
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-T, DVB-T HD, DVB-T2, DVB-T2 HD |
| Smart TV | Ja |
| Internet TV | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Titan OS |
| Operating systeem versie | Titan OS |
| Screen mirroring | Nee |
| Apple AirPlay 2-ondersteuning | Nee |
| Video-apps | Amazon Prime Video, Freeview Play, Netflix, YouTube |
| Geluidsmodi | Dolby Audio |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Miracast | Nee |
| Type standaard | Onderstel met poten |
| Ondertitelingsfunctie | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| 4K Ultra HD upscaler | Ja |
| Ouderlijk toezicht | Nee |
| USB-recording | Nee |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| PC-ingang (D-Sub) | Nee |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Digitale audio, optische uitgang | 1 |
| Common interface (CI) | Ja |
| Common interface Plus (CI+) | Ja |
| Spraakbesturing | Ja |
| Elektronische TV-gids | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Slaaptimer | Nee |
| Werkt met Amazon Alexa | Ja |
| Werkt met de Google Assistent | Ja |
| Werkt met Samsung Bixby | Nee |
| Energiezuinige modus | Ja |
| Philips-technologieën (AV/TV) | Ambilight |
| Breedte van de standaard | 73,4 cm |
| Verpakkingsvolume | 146010 cm³ |
| Montage gereedschap | Nee |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Afstandsbediening | Standard |
| Slimme afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Merk | Philips |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen