NETGEAR ProSAFE Auxiliary switchcomponent Voeding
NETGEAR ProSAFE APS150W-100NES | Voeding | 150 W | Metallic | Compatibel met M4300-28G & M4300-52G
Uitverkocht
€ 570,99
Uitverkocht
NETGEAR ProSAFE Auxiliary switchcomponent Voeding
Logistieke gegevens |
|
|---|---|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85177900 |
Energie |
|
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
Design |
|
| Kleur van het product | Metallic |
Overig |
|
| Fabrikant | Netgear |
| MPN | APS550W-100NES |
| Type product | Voeding |
| LED-indicatoren | Ja |
| Compatibiliteit | M4300-28G-PoE+, M4300-52G-PoE+ |
| Totaal vermogen | 550 W |
| Merk | Netgear |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen