ACT Stroomkabel randaarde stekker CEE7/7 male (haaks) – C5 1
ACT Stroomkabel | Randaarde Stekker CEE7/7 (Haaks) naar C5 | 1,0 m | Zwart | Voor Laptopadapters & Elektronica
Beschikbaarheid: Op voorraad
€ 2,99
Beschikbaarheid: Op voorraad
ACT Stroomkabel randaarde stekker CEE7/7 male (haaks) – C5 1
Logistieke gegevens |
|
|---|---|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Overig |
|
| Fabrikant | ACT |
| MPN | AK5162 |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Snoerlengte | 1 m |
| Aansluiting 1 | CEE7/7 |
| Aansluiting 2 | C5 stekker |
| Connector 1 vormfactor | Haaks |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Verbindingshoek | 90° |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Soort kabel | H05VV-F |
| Kabeladers aantal | 3 |
| Kern afmeting | 0,75 mm² |
| Ingangsspanning | 230 V |
| Stroom | 2.5 A |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Merk | ACT |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen