NETGEAR AIRCARD M1 3G/4G MHS
NETGEAR AirCard M1 MR1100-100EUS | Mobiele WiFi (4G LTE) Router | Tot 1 Gbps | Zwart
Uitverkocht
€ 619,99
Uitverkocht
NETGEAR AIRCARD M1 3G/4G MHS
Gewicht & Omvang |
|
|---|---|
| Breedte | 105,5 mm |
| Diepte | 105,5 mm |
| Gewicht | 240 g |
| Hoogte | 20,4 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
Inhoud van verpakking |
|
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
Energie |
|
| Externe adapter | Ja |
Design |
|
| Markt positionering | Draagbaar |
| Kleur van het product | Zwart |
Multimedia |
|
| Ingebouwde accu | Ja |
Beeldscherm |
|
| Beeldschermdiagonaal | 6,1 cm (2.4") |
Overig |
|
| Fabrikant | Netgear |
| MPN | MR1100-100EUS |
| Soort apparaat | Router voor mobiele netwerken |
| Type beeldscherm | LCD |
| Ethernet LAN | Ja |
| Interfacetype Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPv6 |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ondersteunde WLAN data-overdrachtsnelheden | 150 Mbit/s |
| Datanetwerk | 3G, 4G, LTE |
| 3G standaarden | WCDMA |
| 4G standaard | LTE |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| USB-poorttype | USB Type A/USB Type-C |
| USB-poort | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Type processor | Ja |
| Processormodel | Qualcomm Atheros |
| Soort antenne | Intern |
| Aansluiting antenne | TS-9 |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 5040 mAh |
| Merk | Netgear |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen