VGA ASUS Dual NVIDIA RTX 5060 8GB GDDR7
ASUS Dual GeForce RTX 5060 | 8GB GDDR7 | DLSS 4 | Videokaart | Nvidia GPU
Uitverkocht
€ 401,99
Uitverkocht
VGA ASUS Dual NVIDIA RTX 5060 8GB GDDR7
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 368 mm |
| Diepte verpakking | 220 mm |
| Type verpakking | Doos |
Gewicht & Omvang |
|
| Diepte | 50 mm |
| Gewicht | 647 g |
| Hoogte | 123 mm |
| Gewicht verpakking | 1,11 kg |
| Hoogte verpakking | 68 mm |
Poorten & Interfaces |
|
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1b |
| Aantal DisplayPorts | 3 |
| DisplayPort versie | 2.1b |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
Prestatie |
|
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
Overig |
|
| Fabrikant | Asus |
| MPN | 90YV0N12-M0NA00 |
| CUDA | Ja |
| CUDA cores | 3840 |
| Grafische processor familie | NVIDIA |
| Grafische processor | GeForce RTX 5060 |
| Processor boost clock speed | 2535 MHz |
| Processorfrequentie (OC-modus) | 2565 MHz |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| Maximum displays per videocard | 4 |
| Grafische geheugen | 8 GB |
| Grafische adapter, soort geheugen | GDDR7 |
| Geheugenbus | 128 Bit |
| Overdrachtssnelheid | 28 Gbit/s |
| Soort aansluiting | PCI Express 5.0 |
| Geïntegreerde TV Tuner | Nee |
| OpenGL versie | 4.6 |
| Klaar voor Virtual Reality (VR) | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP versie | 2.3 |
| NPU-prestaties tot | 623 TOPs |
| Overgeklokte (OC) editie | Ja |
| Type koeling | Actief |
| Koeltechniek | ASUS Axial-tech |
| Aantal ventilatoren | 2 ventilator(en) |
| Vormfactor | Full-Height/Half-Length (FH/HL) |
| Aantal sloten | 2,5 |
| SFF-klaar | Ja |
| Minimum system power voorraad | 550 W |
| Extra geleverde power connectors | 1x 8-pin |
| Lengte | 228 mm |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Merk | Asus |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen