MB ASUS TUF GAMING Z790-PLUS WIFI Intel Z790 LGA 1700 ATX
ASUS TUF GAMING Z790-PLUS WIFI | Socket LGA 1700 | Intel Z690 | 4xDDR5 | ATX | Moederbord
Uitverkocht
€ 267,99
Uitverkocht
MB ASUS TUF GAMING Z790-PLUS WIFI Intel Z790 LGA 1700 ATX
Gewicht & Omvang |
|
|---|---|
| Breedte | 305 mm |
| Diepte | 244 mm |
Inhoud van verpakking |
|
| Meegeleverde kabels | SATA |
Poorten & Interfaces |
|
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Overig |
|
| Fabrikant | Asus |
| MPN | 90MB1D80-M0EAY0 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor socket | LGA 1700 |
| Compatibele processors | Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium® Gold |
| Supported processor sockets | LGA 1700 |
| Ondersteunde geheugen types | DDR5-SDRAM |
| Aantal geheugenslots | 4 |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| ECC-compatibiliteit | Niet-ECC |
| Supported memory clock speeds | 4800,5000,5200,5400,5600,5800,6000,6200,6400,6600,6800,7000,7200 MHz |
| Ondersteunde geheugenkloksnelheid (max) | 7200 MHz |
| Maximum intern geheugen | 128 GB |
| Niet gebufferd geheugen | Ja |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| Ingebouwde grafische adapter | Nee |
| USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 1 |
| USB 3.2-connectoren (3.1 Gen 2) | 1 |
| Aantal SATA III connectors | 4 |
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | Ja |
| ATX Power connector (24-pin) | Ja |
| Aansluiting voor CPU koeler | Ja |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 4 |
| EPS power connector (8-pin) | Ja |
| COM aansluitingen | 1 |
| Thunderbolt-headers | 1 |
| 12V vermogen-connector | Ja |
| RGB LED-aansluitrail | Ja |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1, 2, 4 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2.2 Type-C-poorten | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Lijningang | Ja |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| S/PDIF-uitgang | Ja |
| WiFi-AP antenna jack | 2 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Chipset moederbord | Intel Z790 |
| Audiochip | Realtek S1220A |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Component voor | PC |
| Moederbord form factor | ATX |
| Moederbord chipset familie | Intel |
| Type stroombron | ATX |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots | 2 |
| PCI Express x4 (Gen 4.x) sleuven | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) sleuven | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) sleuven | 1 |
| Aantal M.2 (M) slots | 4 |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 192 Mbit |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Merk | Asus |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen