Opti DVD±RW LG Writer 24speed USB Extern Black Slim ( 14mm )
LG GP57EB40 | Extern DVD Super Multi DL Station | Zwart
Uitverkocht
€ 40,99
Uitverkocht
Opti DVD±RW LG Writer 24speed USB Extern Black Slim ( 14mm )
Eisen aan de omgeving |
|
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -30 – 60 °C |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 144 mm |
| Diepte | 137,5 mm |
| Gewicht | 200 g |
| Hoogte | 14 mm |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Overig |
|
| Fabrikant | LG |
| MPN | GP57EB40 |
| Intern | Nee |
| Laadmechanisme | Lade |
| Bedoeld voor | Desktop/Laptop |
| Soort optische drive | DVD Super Multi DL |
| Interface | USB 2.0 |
| Optische drive type | CD-R, CD-ROM, CD-RW, DVD+R, DVD+R DL, DVD+RW, DVD-R, DVD-R DL, DVD-RAM, DVD-ROM, DVD-RW |
| Drive, omvang buffer | 1 MB |
| Leessnelheid CD | 24x |
| CD-R leessnelheid | 24x |
| CD-RW leessnelheid | 24x |
| CD-ROM leessnelheid | 24x |
| DVD+R leessnelheid | 8x |
| DVD-R leessnelheid | 8x |
| DVD-RW leessnelheid | 8x |
| DVD-RAM leessnelheid | 5x |
| DVD-ROM leessnelheid | 8x |
| DVD+R Double Layer leessnelheid | 8x |
| DVD+RW leessnelheid | 8x |
| DVD gemiddelde random access time | 160 ms |
| CD-ROM drive gemiddelde random access time | 140 ms |
| DVD-RAM access time | 360 ms |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Merk | LG |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen