Jabra BIZ 2300 USB Microsoft Lync Mono (Zwart)
Jabra BIZ 2300 | Bedrade On-ear Headset USB-A | Microsoft Lync Mono | Zwart
Beschikbaarheid: Op voorraad
€ 100,99
Beschikbaarheid: Op voorraad
Jabra BIZ 2300 USB Microsoft Lync Mono (Zwart)
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 145 mm |
| Diepte verpakking | 70 mm |
Gewicht & Omvang |
|
| Gewicht verpakking | 170 g |
| Hoogte verpakking | 190 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85183000 |
Ergonomie |
|
| Plug and play | Ja |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Certificaten |
|
| Certificering | CE, FCC, UL, cUL,EAC, RCM, KCC, RoHS, REACH |
Overig |
|
| Fabrikant | Jabra |
| MPN | 2393-823-109 |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Headset type | Monauraal |
| Bedieningstoetsen | Volume +, Volume – |
| Volumeregeling | Knop |
| Type regeleenheid | Lijnbesturingseenheid |
| Soort bediening | Knoppen |
| Inklapbaar | Nee |
| Snoerlengte | 2,35 m |
| Kleur kabel | Zwart |
| LED-indicatoren | Ja |
| Geluidsdruk niveau (max) | 118 dB |
| Muziek afspelen | Ja |
| HD-stem | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-aansluiting | Ja |
| USB-connector | USB Type-A |
| Bluetooth-profielen | A2DP |
| Maximum input vermogen | 10 mW |
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Frequentiebereik koptelefoon | 150 – 6800 Hz |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 93 dB |
| Diameter van de luidspreker | 2,8 cm |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Microfoontype | Boom |
| Frequentie microfoon | 100 – 10000 Hz |
| Gevoeligheid microfoon | -30 dB |
| Microphone direction type | Unidirectioneel |
| Klapbare microfoon | Ja |
| Ruisonderdrukking microfoon | Ja |
| Microfoon mute | Ja |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Garantiekaart | Ja |
| Veiligheidsblad | Ja |
| Opbergetui | Ja |
| Oordopjes | Ja |
| Oorkussenmateriaal | Kunstleer |
| Aantal | 1 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 10,6 kg, 293 mm, 495 mm, 592 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 56 stuk(s) |
| Materiaal | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Polycarbonaat (PC) |
| Gespreksbeheer | Y |
| Equalizer-instellingen | Ja |
| Digital Signal Processing (DSP) | Ja |
| Merk | Jabra |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen